Farmona
 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona

LKN/Zaklad-produkcyjny-bez-plamy-3.jpg

Produkcja kosmetyków to nasza specjalność

Obiekt jest własnością Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. – Firmy, która od lat jest liderem produkcji innowacyjnych kosmetyków pielęgnacji ciała i twarzy.

Infrastruktura w postaci nowoczesnego zakładu produkcyjnego, zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców oraz know-how Firmy  stwarzają optymalne warunki do produkcji ekskluzywnych kosmetyków i preparatów – laureatów licznych nagród krajowych i zagranicznych.

Bogate menu Balijskiego SPA to także propozycja oparta na zabiegach pielęgnacji ciała i twarzy wykorzystujących kosmetyki własnej produkcji. Bardzo często inspiracją w tworzeniu nowych linii detalicznych oraz asortymentu skierowanego do odbiorców profesjonalnych są uwagi i obserwacje doświadczonego personelu ale także ankiety i opinie Klientów.

Kosmetyki linii profesjonalnej stosowane są w Firmowych  zabiegach i rytuałach pielęgnacji ciała, natomiast premiery kosmetyków skierowanych do odbiorców detalicznych mają miejsce  ofercie Hotelu Farmona Business & SPA. 

LKN/Farmona20140625_IMG_4403.jpg
LKN/Farmona20140625_IMG_4500.jpg
LKN/Farmona20140625_IMG_4549.jpg
LKN/Farmona20140625_IMG_4545.jpg
LKN/20140604_DSC04061.jpg
LKN/Farmona20140625_IMG_4320.jpg

LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona specjalizuje się od 1997 roku w wytwarzaniu ekskluzywnych produktów kosmetycznych, które spełniających wysokie wymagania użytkowe i estetyczne. Produkcja oparta jest  o zastosowanie najnowszych, bezpiecznych dla Klienta i środowiska technologii.

Dzięki posiadaniu własnego zakładu produkcyjnego oraz nowoczesnego laboratorium badawczo-rozwojowego Firma nieustannie poszukuje nowych formuł i składników aktywnych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkty te cieszą się niesłabnącym uznaniem konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność.